Płyty tarasowe Lubin

PŁYTY TARASOWE LUBIN

płytki gresowe - płyty betonowe

Oferowane przez nas płytki tarasowe firmy ZOYA to produkt do zadań specjalnych. Wykorzystuje się je w miejscach, gdzie mamy wysokie wymagania i oczekiwania. Posiadają one bowiem najwyższe standardy wytrzymałościowe. Płytki gresowe są odporne na trudne i skrajne warunki klimatyczne. Nie straszne jest im silne nasłonecznienie, ani ujemne temperatury. A w kwestii bezpieczeństwa użytkowników cechują się właściwościami antypoślizgowymi oraz niepalnymi. Z uwagi, że mają  nowoczesny styl i świetnie wyglądają z naturalnymi materiałami takimi jak kostka brukowa czy kamienie ozdobne, bardzo często pojawiają się przy nowym budownictwie.

ATRAKCYJNY WYGLĄD PŁYT

Poza wyróżniającymi się właściwościami, nawierzchnia gresowa ma wiele innych zalet. Jedną z nich jest atrakcyjny i nowoczesny design. Płytki gresowe świetnie komponują się z tradycyjną zabudową oraz nowoczesnymi projektami. W efekcie końcowym idealnie będą wyglądać na tarasie czy balkonie i dzięki nim, możecie zyskać nową i piękną przestrzeń do spędzania czasu. Płytki tarasowe ceramiczne lub betonowe wykorzystuje się również do wykończenia ogrodu. Jeden materiał, który pojawia się na podjeździe, tarasie, przy basenie, na alejkach i ścieżkach w ogrodzie wygląda bardzo elegancko i stylowo. Ponadto płyty gresowe można montować na wspornikach – daje to możliwość wyrównania lub podniesienia tarasu i wyeksponowania miejsca odpoczynku.

Płyty tarasowe firmy ZOYA mają bardzo szeroki wachlarz wizualny. W ofercie są najróżniejsze wymiary, struktury, kolory, a do tego wykończenie powierzchni i sposoby układania. Każda kolekcja płyt może wyglądać inaczej, właśnie dzięki wybranemu wzorowi ułożenia i łączeniu elementów. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które przede wszystkim umożliwia stworzenie indywidualnego i wyróżniającego się projektu dla inwestora.

PŁYTY BETONOWE LUBIN

Płytki firmy ZOYA są wytrzymałe, odporne, bardzo łatwe w montażu i przede wszystkim coraz częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej. Miasta rewitalizując chodniki, parki, alejki decydują się na nowoczesne projekty. W takiej koncepcji idealnie sprawdzą się płyty gresowe. Są odporne na zabrudzenia i porastanie mchu, a ich czyszczenie jest bardzo proste. Co więcej płyty te są wytrzymałe na obciążenia, a jak wiadomo w przestrzeni publicznej poruszamy się rowerami czy hulajnogami, dodatkowo pojawia się mała architektura.

Pobierz katalog płytek ZOYA